Wóz paszowy, Fider ale nie Euromilk tylko ZAMET

Wóz paszowy, Fider ale nie Euromilk tylko ZAMET

by drozdullo
Fider, zamet, wóz paszowy, paszowóz, zamet budowa maszyn, wóz paszowy sano, euromilk

O pracy rolników – Zamet pomaga produkując paszowozy!

Z owoców pracy rolników korzystamy wszyscy. Niezależnie, jakie mamy upodobania kulinarne to musimy spożyć to co wyprodukowane zostanie na roli. Jeżeli jesteśmy wegetarianami to generalnie jesteśmy zdani na rolników. Jemy tylko owoce i warzywa, więc jesteśmy w pełni uzależnieni od tego co zostanie posadzone i zebrane od ludzi, którzy się tym trudnią na co dzień. W zasadzie nie inaczej jest, gdy jesteśmy mięsożerni i uwielbiamy mięso. Mięso też nie jest produkowane w fabrykach, a pochodzi ze wsi. Ci, którzy hodują świnie, bądź krowy żyją ze sprzedaży ich mięsa. Całe nasze życie jest uzależnione od wsi i od rolnictwa. Nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Od wielu lat jest także, że cały kraj żywiła wieś, i choć zmieniają się ustroje, zmienia się nastawienie, zmieniają się też możliwości produkcyjne to jedno jest niezmienne. To co jedliśmy, jemy i będziemy jeść w przyszłości jest tym, co wyprodukowane zostanie na wsi.

Każdy z nas korzysta więc z dobrodziejstw natury i pracy rolników, ale nie każdy zastanowi się, jak trudna i ciężka może być to praca. A jeżeli wsłuchamy się w głos rolników to okaże się także, że jest ona nieopłacalna lub bardzo mało opłacalna. Wiadomo, że praca jest ciężka, a koszty utrzymania i produkowania mięsa, czy zboża cały czas się zwiększa, a niestety na skupach te ceny zamiast rosnąć z roku na rok maleją.

Maszyny w tym paszowozy stworzone przez firmę Zamet, nie mylić z konkurencją Euromilk

Nikt z nas nie zdaje sobie także sprawy z tego jak wygląda praca rolnika i co on może w ciągu całego swojego dnia pracy zrobić. Możemy tylko dojść do wniosku, że to co robi zdecydowanie różni się od naszej pracy, ale tak naprawdę, jak wygląda paszowóz to nie mamy zielonego pojęcia. Nie śnił nam się nawet wóz paszowy, i gdy posadzono nas na jakimś sprzęcie i powiedziano, że jest to paszowóz to nie potrafilibyśmy wytłumaczyć jego obsługę. Oczywiście biorąc pod uwagę samą nazwę, czyli wóz paszowy możemy z przypuszczeniem, graniczącym z pewnością powiedzieć, ze chodzi tutaj o jakiś bliżej nieokreślony wóz, którego zadaniem jest dostarczanie paszy. Jednak jak działa, jak stosuje się kiedy należy włączyć paszowóz lub jak kto woli wóz paszowy to nie mielibyśmy o tym zielonego pojęcia.

wóz paszowy, euromilk, zamet, fider

Generalnie budowa maszyn rolniczych nie jest prostą sprawą. Jest to wysoce wyspecjalizowana produkcja. Sprzęty te trafiają na pola i łąki, do chlewni i obory i muszą tam sobie poradzić. Budowa maszyn rolniczych musi więc być na najwyższym poziomie. Muszą być to sprzęty nie tylko nowoczesne, ale także bardzo trwałe. Żaden z rolników nie może sobie pozwolić na przestój, więc budowa maszyn rolniczych musi być bardzo dobrze zorganizowana i pewna. Wówczas do firmy zajmującej się taką branżą żaden z rolników nie będzie miał pretensji.

Myśląc więc o rolnikach pamiętajmy o tym wszystkim. Jest to ciężka i skomplikowana praca. Wymaga cierpliwości i umiejętności stosowania takich rzeczy jak wóz paszowy, czy paszowóz. Nie jest to takie proste jak nam się wydaje. Dodatkowo rolniczy muszą korzystać z dobrego sprzętu, więc budowa maszyn rolniczych musi być na najwyższym poziomie.


Dane kontaktowe


ZAMET Zabielski Sp.J. – wóz paszowy Fider

09-470 Bodzanów, Łagiewniki 45
www: FIDER – wóz paszowy

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] urządzeń, które mogą okazać się przydatne w gospodarstwie rolnym, znajduje się również wóz paszowy. Jak wskazuje nazwa, taki wóz wykorzystywany jest do rozwożenia […]

[…] wóz paszowy firmy ZAMET model FIDER, charakteryzuje się następującymi danymi technicznymi. Posiada on […]

Janusz

Zamet, to najlepsza firma z maszynami rolniczymi, jaką do tej pory poznałem.
Uważam, że zaskakują jakością, podejściem do klienta i przede wszystkim skutecznością.

Marek

Paszowóz Fider z firmy Zamet jest moim zdaniem godny polecenia.
Fantastyczna obsługa,indywidualne podejście do klienta.
Kupno tego paszowozu bylo dobrym wyborem.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x