Auto pomoc Zgorzelec, szybka autolaweta!

Auto pomoc Zgorzelec, szybka autolaweta!

by drozdullo
auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec, laweta niemcy, pomoc drogowa niemcy

Kolizje drogowe przytrafiają się nawet najlepszym i najbardziej doświadczonym kierowcom. Na terenie Zgorzelca i okolic do stłuczek dochodzi nie rzadziej, niż w innych miastach Polski. Podobnie rzecz ma się w Niemczech, a także na obszarze niezwykle ruchliwej autostrady A4. Z konsekwencjami wypadku można sobie jednak poradzić, sięgając po profesjonalną pomoc drogową. Firma holowanie-zgorzelec.pl jest w stanie zapewnić fachowe usługi holowania pojazdu, a także jego transportu na lawecie i autolawecie.


Oferta firmy – Przede wszystkim – Auto Pomoc i szybka laweta

Firma świadczy kompleksowe usługi pomocy drogowej na terenie Zgorzelca oraz Jędrzychowic. Są one realizowane także w Niemczech, m.in. w okolicach takich miejscowości jak np. Bautzen, Goerlitz czy Drezno. Auto pomoc udzielana jest również na wielu odcinkach autostrady A4. Holowanie oraz błyskawiczny transport realizowane są przy pomocy profesjonalnego oraz w pełni bezpiecznego sprzętu. Każda laweta posiada pełne ubezpieczenie, a doświadczeni kierowcy autolawet dbają o niezawodny transport pojazdów osobowych, dostawczych oraz busów.auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec


Profesjonalne holowanie, pomoc drogowa

Holowanie jest specjalnością firmy od lat. Tego typu pomoc drogowa udzielana była przez pracowników firmy już wielokrotnie, jednak każda kolejna usługa realizowana jest z takim samym profesjonalizmem. Usługi holowania dotyczą zarówno całych, jak i poważnie uszkodzonych pojazdów. Przeprowadzenie tej czynności wymaga doświadczenia i umiejętności, dlatego kierowcy niezaznajomieni z wykonywaniem holowania powinni zwrócić się o pomoc do fachowców z auto-pomocy Zgorzelec.

Fachowy sprzęt i umiejętności.

Firma jest w posiadaniu odpowiedniego zaplecza technicznego. Wszystkie lawety i autolawety posiadają doskonałe parametry techniczne, dzięki czemu są w stanie idealnie spełniać wszystkie swoje funkcje. Każda laweta wyposażona jest w wyciągarkę oraz posiada zabezpieczenia, dzięki czemu transportowane pojazdy nie ulegają żadnym uszkodzeniom w trasie. Natomiast każda przystosowana do pomocy drogowej autolaweta charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i jest sterowana przez jednego z wielu kierowców o bardzo dużym doświadczeniu.


Indywidualne podejście do klienta

Usługi oferowane przez firmę realizowane są bardzo szybko i profesjonalnie, a każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz pełne zrozumienie jego sytuacji. Dzięki temu ma pewność, że pomoc drogowa zostanie mu udzielona w odpowiednim czasie oraz zostanie przeprowadzona w sposób fachowy. Firma idzie również na rękę poszkodowanym kierowcom, pozwalając im na możliwość rozliczenia holowania środkami z ubezpieczenia sprawcy kolizji. Pomoc wezwać można o każdej porze, za pomocą całodobowego kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Usługi wyróżniają się nie tylko błyskawicznym czasem realizacji, ale również bardzo niską ceną, która nie przekłada się na ich jakość. Dlatego nie szukaj dalej – holowanie Zgorzelec!

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x