Lepsza przyszłość, czyli Płock dla firm!

Promocja i marketing w dzisiejszym świecie nabiera całkowicie innego znaczenia – dzisiaj nie liczą się reklamy na ulicy, rozesłane zaproszenia do potencjalnych kontrahentów, czy rozklejone plakaty. Dzisiaj sukces firmy uzależniony jest przede wszystkim od jej działań marketingowych nastawionych na użytkowników Internetu. Nie mniej istotna jest sama rozpoznawalność danej firmy i jej loga. Jak sprawić, aby nasza firma odniosła sukces? Czy możliwe jest skorzystanie z gotowych rozwiązań, które w aktywny sposób wpływają na podniesienie rozpoznawalności naszej marki i mogą w bezpośredni sposób przełożyć się na wzrost klientów? Oczywiście!

Stosunkowo prostym rozwiązaniem jest skorzystanie z licznych portali internetowych, które dają nam możliwość dodania wizytówki naszej firmy – w ten sposób potencjalny internauta przeglądając zasoby takie witryny dotyczące danego regionu polski może trafić na naszą ofertę i z niej skorzystać. W teorii wygląda to bardzo dobrze, jednak praktyka pokazuje, że dodawanie wizytówki firmy, czy też dokładnej oferty warto robić jedynie na portalach regionalnych, które rzeczywiście mają swoich użytkowników. Jednym z taki portali dotyczących Płocka i okolic jest „Lepszy Płock

Najlepsza firma w – Lepszy Płock

„Lepszy Płock” to nie tylko możliwość dodania i zareklamowania własnej firmy, ale możliwość pozyskania rzeczywistego klienta oraz wypromowania własnej marki. Specjalna zakładka zatytułowana „Najlepsza firma” daje nam możliwość wyróżnienia się na tle innych firm z tej samej branży, a jednocześnie pokazuje wszystkim, iż to właśnie nasza firma zyskała uznanie lokalnej społeczności i została przez nią doceniona tym tytułem.

pozycjonowanie płock reklama w internecie

Pozycjonowanie strony poprzez specjalną wizytówkę w katalogu „Najlepsza firma”

Nie mniej istotny jest również aspekt pozycjonowania – dzięki możliwości zawarcia linku do strony firmowej naszego przedsiębiorstwa mamy możliwość wypromowania się w wyszukiwarkach internetowych. Co prawda skrypty decydujące o hierarchii wyników wyszukiwania we wszystkich wyszukiwarkach internetowych są owiane tajemnicą, to prawdą wciąż pozostaje to, że im więcej linków prowadzących do naszej witryny, tym będzie ona wyżej w wynikach wyszukiwania. Nie od dziś wiadomo przecież, że Internauci odwiedzają przeważnie jedynie trzy pierwsze strony pod wyszukiwanym przez siebie hasłem. Nawet jeżeli nasza strona firmowa nie będzie wysoko w wynikach, to jest szansa na wysoką pozycję podstrony z naszą wizytówką na łamach „Lepszego Płocka”. Może warto spróbować właśnie z tego powodu?

Informacje bez ściemy

„Lepszy Płock” to jednak nie tylko możliwość reklamowania się, ale również dotarcia do użytkowników portalu. Co istotne, użytkownicy tego portalu to przeważnie mieszkańcy, bądź osoby przebywające w Płocku i jego okolicach, a tym samym potencjalni klienci naszej firmy. W porównaniu do ogłoszeń, wizytówek i reklam na portalach ogólnokrajowych, tutaj mamy dostęp jedynie do danej społeczności – target jest znacznie węższy, a przez to ma znacznie wyższy współczynnik konwersji na rzeczywiste skorzystanie z naszych usług!

informacje płock

Informacje Płock?

„Lepszy Płock” to jednocześnie liczne informacje związane z wydarzeniami na terenie Płocka i okolic – od wydarzeń politycznych, poprzez imprezy i uroczystości, aż po codzienne zdarzenia wpływające na życie wszystkich mieszkańców. Jeżeli dodamy do tego niezwykłą rzetelność dziennikarzy oraz wydarzenia opisywane w niecodzienny sposób, które wyróżniają się swoją formą, treścią oraz sposobem prezentacji, to otrzymamy „Informacje bez ściemy”. Tego typu informacje prezentowane w przystępny sposób są niejako magnesem przyciągającym nowych użytkowników, a zarazem motorem napędowym portalu. Im więcej dobrych materiałów, tym więcej użytkowników z danego regionu, a tym samym portal i informacje na nim zawarte docierają do większego grona odbiorców. Warto pamiętać, że „Lepszy Płock” to nie jedynie strona z ogłoszeniami firm, czy kolejna tablica reklamowa. To portal żyjący własnym życiem oraz społecznością skupioną wokół niego!

Nie marnujmy swojej okazji!
Podsumowując, warto skorzystać z możliwości, które daje nam powyższy portal. Na współpracy nie możemy nic stracić, a możemy jedynie zyskać klientów z naszej okolicy. Już sama możliwość dotarcia jedynie do mieszkańców danego regionu, który stanowi naszą grupę docelową, powinna być bezsprzecznie wykorzystana. Każda firma musi się rozwijać i aktywnie pozyskiwać nowych klientów – Internet i tego typu portal to najprostsze, najłatwiejsze, a zarazem najtańsze rozwiązanie!

Czy jednak w każdym przypadku sprawdzi się równie dobrze? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niezależnie jednak od tego, czy prowadzimy zakład fryzjerski, zakład kosmetyczny, czy warsztat samochodowy, nie marnujmy swoje okazji. Każdy nowy klient to zysk dla naszego przedsiębiorstwa, który w przyszłości może jeszcze bardziej zaprocentować – zadowolony klient zawsze przecież wróci, a jednocześnie będzie polecał nasze usługi i produkty kolejnym osobom. Wszystko to poprzez odpowiednią informację na internetowym portalu!


Dane kontaktowe


Promocja Twojej Firmy w internecie + Informacje bez ściemy!

Płock i cała Polska
kom. 516 064 323
mail: lepszyplockinfo(at)gmail(dot)com
www: Lepszy Płock – wiadomości, informacje bez ściemy!

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x