Znajdź wymarzony samochód z amerykańskie-auta.pl

Znajdź wymarzony samochód z amerykańskie-auta.pl

by drozdullo

Są dwa typy kierowców – jedni przemieszczają się między punktami A i B, drudzy kochają prawdziwą motoryzację, czerpiąc nieopisaną radość z każdego pokonanego kilometra. Skoro trafiłeś na łamy portalu Amerykańskie Auta, z całą pewnością zaliczasz się do grupy nr 2.

DLACZEGO AMERYKAŃSKIE?

Radość z jazdy można czerpać na wiele sposobów. Można wtopić się w tłum anonimowych kierowców w kolejnym srebrnym Passacie w nadwoziu kombi, można też oczekiwać i dostawać znacznie więcej. To coś to nieszablonowy design, jakże odbiegający od tego, do którego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. To coś to gardłowy pomruk widlastej ósemki, która już od najniższych obrotów zdaje się dawać do zrozumienia, że nie ma z nią żartów. To luksusowo wykończone, przepastne wnętrze, które rozpieszcza miękkimi fotelami i kompletnym wyposażeniem. To zawieszenie, które pozwoli Ci zapomnieć, że mieszkasz w kraju, w którym infrastruktura drogowa wciąż pozostaje w tyle za resztą Europy. To coś oferują wyłącznie auta amerykańskie. Czy można wiec ich nie kochać? Nie odpowiadaj, to było pytanie retoryczne.

amerykańce auta samochody
Samochody amerykańskie to propozycja dla tej grupy kierowców, którzy wiedzą że piękno motoryzacji nie tkwi w przeładowanym gadżetami wnętrzu. Bardziej zależy im na niezwykłym nadwoziu, które nie zostało zaprojektowane przez komputery i bezdusznych księgowych, a przez prawdziwych entuzjastów, którzy też kochają motoryzację. To propozycja dla kierowców, którzy uwielbiają silniki o prostej, pancernej konstrukcji, które przetrwają nawet koniec świata. Jesteś jednym z nich? Zatem trafiłeś w odpowiednie miejsce.

DLA SPRZEDAJĄCYCH

Każdy właściciel amerykańskiego auta doskonale wie, że sprzedaż nawet najlepiej utrzymanego egzemplarza nie jest łatwym zadaniem. „A ile to pali?”; „Części pewnie drogie?”; „Gdzie to naprawiać?”; „Automat? Pewnie będzie się psuł!” – kto z nas nie słyszał tych pytań już setki razy? Fakt jest taki, że kierowca traktujący samochód jako przedmiot użytkowy, nie dostrzeże duszy, jaką posiadają wszystkie amerykańskie auta. Klasyczne limuzyny, luksusowe cabrio, potężne muscle cars – to oferta skierowana do prawdziwych miłośników motoryzacji, czyli do wszystkich osób, które codziennie odwiedzają nasz portal.

sprzedaj kup amerykańskie auto
Tradycyjne serwisy ogłoszeniowe zamieszczają tysiące ofert sprzedaży samochodów wszystkich marek. Przeważająca większość dotyczy samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej. Dlaczego? Bo właśnie takich jest najwięcej na rynku i właśnie takie są najczęściej poszukiwane. Czy to oznacza, że na auta amerykańskie nie ma już miejsca? Absolutnie nie! Jak każdy specyficzny produkt, także samochody made in USA celują w specyficzną grupę odbiorców. Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, że miłośnicy amerykańskiej motoryzacji nie odwiedzają zbyt często tradycyjnych serwisów ogłoszeniowych, ponieważ doskonale wiedzą, gdzie szukać pięknie wypielęgnowanych perełek.
Publikując ogłoszenie na łamach portalu Amerykańskie Auta, masz pewność, że trafiasz do tej grupy docelowej klientów, której poszukujesz. Każdego dnia odwiedza nas tysiące miłośników aut zza oceanu, którzy szukają swojego wymarzonego modelu. To jednak jeszcze nie wszystko. Portal Amerykańskie Auta to także profil na Facebook’u i na moto alegro pl. Twoje ogłoszenie widoczne będzie zatem w trzech miejscach, co oznacza, że możesz liczyć na tysiące odsłon.

DLA KUPUJĄCYCH

Znalezienie używanego samochodu w stanie innym niż utylizacyjny, często graniczy z cudem. Dotyczy to także aut amerykańskich. Te wyjątkowe pojazdy często trafiają w ręce osób, które nie przykładają należytej uwagi do ich serwisowania. Zaniedbania eksploatacyjne i powszechnie praktykowane „druciarstwo” sprawiają, że te piękne klasyki często degradowane są do rangi złomu na kołach. Jako kupujący masz dwa wyjścia – kupić wymarzony model w dowolnym stanie, następnie poświęcić mnóstwo czasu i pracy na doprowadzenie go do odpowiedniego stanu, albo kupić wypielęgnowane cacko, które za odrobinę Twojej miłości odpłaci Ci bezproblemową eksploatacją. Właśnie takie samochody sprzedawane są na łamach naszego serwisu. Kupując samochód od prawdziwego entuzjasty marki, możesz mieć pewność, że jego stan techniczny nie pozostawia wiele do życzenia.

CO OFERUJEMY?

Ogłoszenia publikowane w naszym serwisie internetowym auta dotyczą wszystkich samochodów produkcji amerykańskiej – od klasyków pochodzących ze złotej ery motoryzacji, aż po nowoczesne modele produkowane współcześnie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – mocarne coupe, piękne cabrio, przepastne limuzyny, rodzinne VANy (w pełnym tego słowa znaczeniu) i full size SUV. To jednak jeszcze nie wszystko.
Na łamach naszego serwisu znajdziesz także auta produkcji europejskiej i azjatyckiej, tworzone z myślą o niezwykle kapryśnym i wymagającym rynku amerykańskim. Co je wyróżnia na tle tych samych modeli, sprzedawanych w Europie? Przede wszystkim poziom wyposażenia i jakość wykończenia – w Stanach wszystko musi być number one i producenci doskonale to rozumieją.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.


Dane kontaktowe


Portal Amerykańskie Auta

Polska
www: Kup / sprzedaj amerykańskie auto – portal ogłoszeniowy – za darmo

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x