Geodezja, pomiary geodezyjne, geodeta Śląsk, Jaworzno

Geodezja, pomiary geodezyjne, geodeta Śląsk, Jaworzno

by drozdullo

Usługi geodezyjne (geodezja, pomiary geodezyjne, geodeta) należy klasyfikować niezwykle szeroko. Obszarów, w których się one przydają, jest bowiem naprawdę sporo – mowa w tym miejscu między innymi o budownictwie, kartografii, ekologii, geologii, a nawet prawie. Jak więc widać, wszelkiego rodzaju pomiary czy prace kameralne są potrzebne gospodarce, zarówno w ujęciu makro, jak i mikroekonomicznym.

oferta-geodezja-slask

Wszystko to sprawia, że geodezja jest nieodłącznym wręcz elementem świata biznesu, ale takie kwestii związanych z pojedynczymi przypadkami, związanym chociażby z rozdzieleniem działki czy rozgraniczeniem nieruchomości. Aby wszystko zostało przeprowadzone w sposób należyty, powinniśmy jednak zaufać uznanym specjalistom w tej dziedzinie, którzy dokonywali pomiarów na niejednej działce. Analizując rynek śląski, bez wątpienia warta polecenia jest firma INFO-GEO

Profesjonalne pomiary geodezyjne – profesjonalny geodeta

Z profesjonalnych usług geodezyjnych skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa czy instytucje. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż oprócz wszelkich pomiarów geodezyjnych, firma INFO-GEO zapewnia także realizację wielu przedsięwzięć informatycznych, które mogą zostać zlecone na terenie całego kraju.

W przypadku działań związanych bezpośrednio z geodezją, możemy liczyć przede wszystkim na kompleksową pomoc przy podziale i rozgraniczeniu nieruchomości. Jak nietrudno się domyślić, odpowiednie wykonanie granic konkretnych działek nie jest zadaniem prostym. Nie wystarczy przejść się kilka razy z metrem, aby wykonać dobrą pracę. Pomiary geodezyjne wymagają bowiem użycia specjalistycznego sprzętu, a także odpowiedniej wiedzy, którą zdobywa się latami.

Geodezja Śląsk, Geodeta Śląsk, Geodezja Jaworzno, Geodeta Jaworzno, Pomiary geodezyjne Śląsk, Pomiary geodezyjne Jaworzno

Poza kwestiami dotyczącymi nieruchomości oraz tak zwanych powierzchni użytkowych, firma wykonuje również pomiary powykonawcze oraz objętości mas ziemnych. Są to badania bardziej zaawansowane, istotne dla budownictwa oraz spraw związanych z szeroko pojęta geologią.

Przedsiębiorstwo INFO-GEO pomoże nam także wtedy, gdy niezbędne okaże się wznowienie znaków graficznych czy wyznaczenie szczegółowej mapy, którą wykorzystamy do realizacji konkretnego projektu. Ogólna oferta geodezyjna jest oczywiście dużo szersza, dlatego, w celu dokładnego jej przeanalizowania, warto odwiedzić stronę internetową firmy – geodeta Śląsk.

Pomoc informatyczna – na pograniczu geodezji i informatyki

Jak już zostało zapowiedziane wcześniej, INFO-GEO, jak zresztą sama nazwa wskazuje, to nie tylko usługi związane z geodezją. Zgłaszając się do firmy możemy bowiem liczyć także na pomoc z branży informatycznej.

A w niej największy nacisk kładziony jest na tworzenie, a także profesjonalną obróbkę wszelkich map numerycznych. Dzięki tego typu zabiegom, w ramach których wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt i zaawansowane oprogramowanie, są one niezwykle dokładne i czytelne, co oczywiście dla wielu ma kluczowe znaczenie. Ponadto liczyć możemy na wykonanie planu zagospodarowania terenu, nowoczesnej dokumentacji geodezyjnej czy kart inwentaryzacyjnych (mowa przede wszystkim o studniach i komorach).

Geodezja Śląsk, Geodeta Śląsk, Geodezja Jaworzno, Geodeta Jaworzno, Pomiary geodezyjne Śląsk, Pomiary geodezyjne JaworznoGeodezja Śląsk, Geodeta Śląsk, Geodezja Jaworzno, Geodeta Jaworzno, Pomiary geodezyjne Śląsk, Pomiary geodezyjne JaworznoGeodezja Śląsk, Geodeta Śląsk, Geodezja Jaworzno, Geodeta Jaworzno, Pomiary geodezyjne Śląsk, Pomiary geodezyjne Jaworzno

Nie można zapominać także o tym, iż w ofercie firmy znajduje się również możliwość przygotowania baz danych typu EGiB, GESUT oraz BDOT. Za sprawą doświadczenia oraz posiadanej wiedzy, możemy mieć pewność, że wszelkie formularze zostaną zrealizowane w sposób prawidłowy.

Jeżeli więc jest nam potrzebny fachowo przygotowany geodeta bądź potrzebujemy profesjonalnej pomocy przy rozgraniczanie terenu czy wykonywaniu różnej maści informatycznych projektów, warto zgłosić się właśnie do INFO-GEO. Usługi z zakresu geodezyjnego realizowane są na terenie województwa śląskiego, natomiast z branży informatycznej w całej Polsce.


Dane kontaktowe


Geodezja, pomiary geodezyjne, geodeta Śląsk, Jaworzno

43-608 Jaworzno, ul. 700-Lecia 33b
kom. +48 664 95 73 71
mail: kontakt@infogeodezja.pl
www: Geodeta Śląsk, Jaworzno – pomiary geodezyjne

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x