Terapia par, mediacje. Rozwiąż z nami swoje problemy

Terapia par, mediacje. Rozwiąż z nami swoje problemy

by drozdullo
terapia warszawa, terapia par warszawa, terapia rodzinna warszawa, mediacje warszawa

W życiu każdego człowieka są momenty wypełnione szczęściem i miłością, ale też takie, kiedy nie potrafi on poradzić sobie z trudną codziennością. Niezwykle ważne jest wtedy to, aby móc liczyć na czyjąś pomoc. Dzięki trosce i zaangażowaniu drugiej osoby, wszelkiego rodzaju życiowe problemy wydają się być dużo prostsze, łatwiej można je również rozwiązać (terapia Warszawa).

terapia warszawa, terapia par warszawa, terapia rodzinna warszawa, mediacje warszawa

Nie zawsze jednak możemy liczyć na pomoc rodziny, znajomy czy przyjaciół – w takich przypadkach sytuacja jest trudna w sposób podwójny. Na szczęście nie oznacza to, że tacy ludzie są zostawieni sami sobie. Zawsze bowiem można zgłosić się do specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwolą znaleźć rozwiązanie. Tak jest chociażby w przypadku usług Punktu Terapii i Rozwoju w Warszawie.

Trudności w związku – terapia par

Największym atutem Punktu jest niezwykle szeroka oferta skierowana do każdego, kto zmaga się z trudnościami życiowymi. Doświadczeni specjaliści pomogą nam uporać się z piętrzącymi się kłopotami i znaleźć chęć do walki o spokojne życie.

terapia warszawa, terapia par warszawa, terapia rodzinna warszawa, mediacje warszawa

Szczególnie godna polecenia jest terapia par. Wspólne życie z ukochaną osobą sprawia, że czujemy się spełnieni – mamy bowiem dla kogo żyć i chcemy dla tej jedynej osoby zrobić wszystko, aby poczuła się szczęśliwa. Jak jednak wiadomo, życie jest związane z różnymi sytuacjami, często trudnymi do przezwyciężenia. Utracona równowaga w związku powoduje, że nie potrafimy poradzić sobie z problemami, zostaje zaburzona także niezwykle istotna komunikacji pomiędzy partnerami. Czasem dochodzi do tego wszystkiego agresja, narastający lęk i uczucie beznadziei. To właśnie wtedy powinniśmy udać się do specjalisty, który pomoże nam wyprostować wszelkie sprawy emocjonalne.

Punkt Terapii działa po to, aby pomóc wszystkim. Terapia objąć może zarówno wspomniane pary, jak i klientów indywidualnych czy całe rodziny, które szukają sposobu na przywrócenie domowego szczęścia i spokoju. Agresja, uzależnienia, myśli samobójcze, wciąż narastający lęk – wszystkie te sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji. Nie powinniśmy więc ich w żaden sposób bagatelizować.

Fachowa pomoc – mediacje

Niezwykle ważne i potrzebne dla każdej rodziny są również specjalne konsultacje wychowawcze. Specjaliści pomogą nam wtedy, gdy nasze dziecko będzie zmagało się z różnego rodzaju komplikacjami w szkole czy w codziennym życiu. Rodzice mogą liczyć na pomoc, gdy nie wiedzą, jak radzić sobie z uzależnieniami ich dzieci czy niestosownym zachowaniem, które może mieć różne podłoże. To także okazja do tego, aby uwolnić najmłodszych od trapiących ich problemów oraz pomóc w bardzo ważnych kwestiach dojrzewania i seksualności.

Oferta Punktu Terapii i Rozwoju w Warszawie obejmuje również mediacje. Ich głównym celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania, które zostanie zaakceptowane przez obie strony sporu. Odpowiednio przygotowany mediator w sposób niezwykle dokładny przeanalizuje nasze potrzeby i problemy, dzięki czemu będzie on wstanie znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Żadne rozwiązanie nie jest oczywiście narzucane – zyskujemy przede wszystkim pomoc w samodzielnym uporaniu się z kłopotem.

terapia warszawa, terapia par warszawa, terapia rodzinna warszawa, mediacje warszawa

Warto wziąć również udział w jednym z wielu szkoleń organizowanych przez Punkt. Nauczymy się na nich rozwiązywać wiele spornych sytuacji, a także tego, jak reagować, gdy w naszym życiu pojawią się komplikacje.

Różnego rodzaju problemy osobiste nie są czymś niezwykłym – miewa je każdy z nas, dlatego powinniśmy odpowiednio wcześniej reagować. Na szczęście wspomniany Punkt jest w stanie pomóc nam zawsze wtedy, gdy wymaga tego sytuacja, niezależnie od rodzaju zaistniałych trudności.


Dane kontaktowe


Terapia, terapia par i rodzin Warszawa – mediacje

Warszawa,
Al. gen. Chruściela „Montera” 37/39 lok. 34

tel./fax. 509 666 973
kom. 605 038 545
mail: konsultacje.terapia@gmail.com
www: Punkt Terapii i Rozwoju Warszawa

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x