Montaż instalacji LPG w Płocku – najlepsza oferta

Montaż instalacji LPG w Płocku – najlepsza oferta

by drozdullo
montaż instalacji gazowych płock

Fakty mówią same za siebie. Znaczna redukcja kosztów tankowania. To nie są „groszowe sprawy”. To oszczędność rzędu nawet 50 % w stosunku do tradycyjnego paliwa. Dajemy Ci realną szansę na to, abyś na stacji benzynowej płacił mniej.

Czego możesz spodziewać się wybierając usługi naszego zakładu?

Zanim zdecydujesz się na montaż instalacji gazowej, postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie musisz być ekspertem w Tej dziedzinie. Musisz natomiast mieć pewność, że powierzasz swój samochód specjalistom, bo od tego zależy Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Możesz liczyć na wstępną diagnozę, której dokonamy wyjeżdżając razem z Tobą na drogę. Sprawdzimy poprawność pracy twojego samochodu na benzynie. Następny krok to wykonanie diagnostyki komputerowej. Upewnimy się w ten sposób, czy wszystko w Twoim aucie działa, jak należy.

Przedstawimy Ci przebieg montażu instalacji oraz zasadę jej działania. Wybierzemy również optymalne rozmieszczenie podstawowych elementów instalacji. Musisz przecież wiedzieć na co się decydujesz.

Reszta zadań należeć będzie wyłącznie do nas. W ramach usługi:

  • Przeprowadzimy montaż samochodowej instalacji gazowej, a trudno będzie Ci znaleźć zakład, który zrobi to z większą troską i dbałością o Twój samochód.
  • Po montażu instalacji gazowej należy dokładnie przetestować. Sprawdzimy więc szczelność układu gazowego. Wykonamy również regulację instalacji LPG na biegu jałowym. Kalibracji takiej dokonuje się przy pomocy komputera. Specjalny program pozwoli na kontrolę parametrów pracy silnika oraz samej instalacji i wyszuka ewentualne błędy w trakcie odczytu danych. W przypadku jakichkolwiek usterek, usuniemy ich przyczynę i rozpoczniemy proces regulacji jeszcze raz. Cel jest jeden: wszystko ma działać, jak w zegarku.
  • Następnie będziemy musieli wykonać jazdę testową. Aby cały układ działał prawidłowo należy dostroić go wykorzystując wyższy zakres prędkości obrotowej. Chodzi o to, aby wyregulować zamontowaną instalację w pełnym zakresie pracy silnika i przy różnych jego obciążeniach. Efekt takich działań powinien być widoczny i odczuwalny. Jazda z wykorzystaniem auto gazu, musi być dokładnie taka sama, jak jazda na benzynie. Prawidłowo zamontowane i odpowiednio wyregulowane instalacje gazowe sprawiają, że użytkownicy aut z LPG nie odczuwają żadnych różnic w trakcie jazdy.

montaż instalacji gazowych płock

Na tym nasz rola wcale się nie kończy, jednak na dalszym etapie usługi wymagana będzie Twoja obecność:

  • Zgłaszając się do Nas po odbiór auta z założoną już instalacją gazową otrzymasz komplet dokumentów, które są niezbędne, abyś mógł zarejestrować instalację w Twoim aucie. Wśród dokumentów znajdą się: homologacja, paszport do zbiornika LPG oraz karta gwarancyjna.
    Wystawimy Ci również pełną fakturę VAT kwoty, którą zapłaciłeś za montaż samochodowej instalacji gazowej
  • Przeprowadzimy również krótki instruktaż obsługi samochodowej instalacji LPG – Płock. Nie musisz się obawiać. Nie przewidujemy długich wykładów. Chcemy po prostu, aby nasi Klienci poznali podstawowe zasady użytkowania samochodów, w którym zamontowano instalacje LPG. Być może kwestie chcemy poruszyć wydadzą Ci się oczywiste, potraktuj wówczas nasz instruktarz, jako przypomnienie znanych Ci zasad. Zależy nam, abyś mógł korzystać z zamontowanej instalacji efektywnie i bezpiecznie. Nawet najbardziej profesjonalny montaż instalacji gazowej nie przyniesie zamierzonych skutków w postaci oszczędności na tankowaniu, jeżeli Ty sam się o to nie postarasz użytkując samochód wykorzystujący auto gaz w odpowiedni sposób.

Dlaczego na montaż instalacji gazu LPG wybrać się właśnie do nas?

Dlaczego warto wybrać nasz zakład, decydując się na montaż LPG w Płocku? Dajemy Ci gwarancję:

  • doświadczenia i profesjonalizmu,
  • najwyższej jakości instalacji LPG,
  • najniższych cen w regionie.

Wybierając nasz zakład możesz być pewien, że oddajesz samochód w dobre ręce. Warsztatów dokonujących montażu instalacji jest wiele. Natomiast prawdziwych fachowców znaleźć jest dużo trudniej. Spotkasz ich u nas. Masz to szczęście, że już nie musisz szukać!

lpg płock, instalacje lpg płock, auto gaz płock, instalacje gazowe płock,

Na koniec kilka praktycznych wskazówek od naszych specjalistów:

Unikaj pozornych oszczędności i nie oszczędzaj na systemie montowanym w Twoim samochodzie oraz jego serwisie. To musi trochę kosztować. Jeżeli zadbasz o to, aby jeździć ekonomicznie i bezpiecznie, to nawet nie zauważysz, jak szybko uzyskasz zwrot kosztów.

– Nie myśl, że instalacje lpg są panaceum na wszelkie problemy związane z autem. Usterki, które występują przy jeździe na benzynie nie znikną gdy zamontujesz lpg. Dlatego montaż powinien być wykonywany w całkowicie sprawnym samochodzie.

– Sprawność układu zasilania paliwem w samochodach na auto gaz pozostaje równie istotna, jak w tych, które jeżdżą na samej benzynie. Nie zapominaj więc o jeździe na benzynie.

– Samochód po montażu LPG powinien być serwisowany. jako właściciel takiego samochodu będziesz więc mieć o jeden obowiązek więcej. Istnieje również konieczność dokonania wpisu w dowodzie rejestracyjnym w okresie 30 dni od dnia wykonania montażu instalacji gazowej.


Dane kontaktowe


AUTO GAZ TROJAN

Mańkowo 18a
09-411 Stara Biała
Tel.: 604 888 260
Tel.: 504 118 321
www: Montaż instalacji LPG Płock

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x