Gold-Art – Lombard Płock

Gold-Art – Lombard Płock

by drozdullo

Gold-Art – profesjonalny lombard z Płocka z szerokim wachlarzem usług dodatkowych

Lombard Gold-Art skup sprzedaż, to zlokalizowany w centrum Płocka, przy ul. Nowy Rynek 16 lombard oferujący oprócz pożyczek pod zastaw i sprzedaży komisowej, usługi skupu złota, srebra, platyny, bursztynów, brylantów i innych kamieni szlachetnych, a także srebrnych i złotych monet (szczególnie polskich pochodzących z okresu przedwojennego i PRL, jak i zagranicznych), zegarków, obrazów, antyków oraz sprzętów posiadających co najmniej roczną gwarancję. Wśród usług świadczonych przez Gold-Art znajduje się oprócz tego naprawa złota, srebra i renowacja biżuterii oraz, co niezwykle istotne dla osób planujących ślub – wyrób obrączek ślubnych. Tak szeroki wachlarz usług sprawia, że Gold-Art posiada dużą liczbę stałych klientów, dysponując przy tym asortymentem i kapitałem, które pozwalają realizować jego usługi w pełni profesjonalny sposób.

Usługi lombardu skierowane są do klientów indywidualnych. W przypadku pożyczek pod zastaw istnieje możliwość negocjowania indywidualnych warunków. To bardzo ważne, ponieważ często inne lombardy posiadają w tej kwestii sztywne zasady i nie wyłamują się z nich co jest bardzo szkodliwe dla usługobiorców.

skup sprzedaż złota srebra kamieni szlachetnych

Dlaczego warto skorzystać z usług lombardu Gold-Art?

Z usług lombardu Gold-Art warto jest skorzystać zarówno w sytuacji borykania się z problemami finansowymi i konieczności uzyskania gotówki na szybką spłatę długów lub niespodziewany wcześniej wydatek, ale także jeśli chce się zakupić po atrakcyjnej cenie jeden z produktów dostępnych w asortymencie lombardu. Często takie produkty są bowiem w lombardzie dostępne w niższej cenie niż np. u jubilera lub w sklepie z antykami. Przed wizytą w lombardzie istnieje możliwość skonsultowania się z jego pracownikami drogą telefoniczną lub mailową w kwestii chociażby dostępności określonego asortymentu czy też przedziału interesujących nas cen zakupu i sprzedaży.

lombard w Płocku

Lombard Płock – Gold-Art posiada doświadczoną kadrę pracowników, w tym rzeczoznawców, a wszystkie jego usługi świadczone są w profesjonalny sposób, przy zwróceniu uwagi na najdrobniejsze szczegóły, tak by każdy klient, który zawiera transakcję z lombardem zrobił to na jak najbardziej korzystnych warunkach. Pracownicy lombardu służą fachową pomocą na każdym etapie zawierania transakcji, zarówno w kwestiach formalnych, negocjacji i wyceny dzięki czemu cieszą się wysokim zaufaniem klientów. O wysokiej klasie usług świadczonych przez lombard Gold-Art i rzetelności jego pracowników, świadczą pozytywne opinie osób, które korzystały z jego usług, dostępne m.in. w Internecie. Warto jest także zwrócić uwagę na profesjonalne podejście Gold-Artu w stosunku do produktów, które skupuje i asortymentu oferowanego na sprzedaż.

Jeśli chodzi o skup złota, srebra, platyny i innych metali szlachetnych, odbywa się on o faktycznie w oparciu o notowania na światowych giełdach. Aktualne ceny skupu dostępne są na stronie internetowej www.lombard-goldart.pl. Natomiast to co wyróżnia lombard Gold-Art na tle innych lombardów, w przypadku osób kupujących w nim kamienie szlachetne to fakt, że jako jeden z nielicznych posiada on uprawnienia do tego by wydawać certyfikaty kamieni szlachetnych. Jest to spore udogodnienie, ponieważ dzięki temu każdy klient skupujący takie kamienie zyskuje pewność, że nie zostanie wprowadzony w błąd co do ich jakości i próby. Oprócz tego na stronie internetowej dostępne są zdjęcia produktów znajdujących się w ofercie lombardu. Pozwala to na sprawdzenie przez potencjalnych klientów czy interesujący ich asortyment jest aktualnie dostępny w lombardzie i w jakim stanie się on znajduje.

lombard płock skup sprzedaż

Na jakich zasadach odbywają się pożyczki pod zastaw w lombardzie Gold-Art?

Wszystkie pożyczki pod zastaw w lombardzie Gold-Art dokonywane są z poszanowaniem litery prawa, przy wykorzystaniu przepisów m.in. kodeksu cywilnego. Zapewnia to bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Pożyczki pod zastaw w lombardzie Gold-Art zawierane są na podstawie specjalnej umowy komisowej sporządzanej na piśmie, po okazaniu przez klienta dokumentu ze zdjęciem, którym może być zarówno dowód osobisty, jak i paszport czy prawo jazdy. W umowie komisowej po przekazaniu określonej rzeczy pod zastaw, oprócz określenia jej stron, umieszczane są także takie informacje jak wysokość zastawu, prowizja i termin spłaty, a także okres umowy komisowej. Lombard Gold-Art zawiera takie pożyczki na okres od 1 tygodnia do 35 dni, a pieniądze są wypłacane od ręki w całej wnioskowanej kwocie bezpośrednio po podpisaniu umowy. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, w przypadku problemów ze spłatą zobowiązań, Gold-Art po przeprowadzonych negocjacjach oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty, jak i częściowej spłaty pożyczki. W przypadku braku dokonania spłaty na wcześniej ustalonych zasadach, rzeczy przekazane pod zastaw stają się własnością lombardu, a wzajemne roszczenia obu stron wygasają. Takie rozwiązanie jest stosowane jednakże w przypadku sytuacji wyższej konieczności. Lombard Gold-Art stara się zawsze takie sprawy załatwiać polubownie z poszanowaniem swoich klientów. Procentuje to tym, że jest to obecnie jeden z najlepiej ocenianych punktów tego typu w Płocku i jego okolicach.


Dane kontaktowe


Lombard Płock – Skup sprzedaż – złoto, srebro, monety

Płock, Aleja Stanisława Jachowicza 44
kom. +48 572 691 494
mail: lombard.goldart@onet.pl
www: Lombard Płock Komis

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sonia

Miało być tak pięknie, ale tylko w teorii, czekamy dwa miesiące na pieniądze po sprzedaży komisowej , cierpliwość się wyczerpała.Wkraczamy na drogę urzędową . Nie polecamy szkoda nerwów.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x