Kserokopiarki Płock – wynajem, sprzedaż, serwis. Drukarki.

Kserokopiarki Płock – wynajem, sprzedaż, serwis. Drukarki.

by drozdullo
kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Żadna współczesna firma nie może funkcjonować bez odpowiedniego sprzętu biurowego. Wyposażenie przedsiębiorstwa w wysokiej klasy kserokopiarki lub drukarki wiąże się jednak ze sporym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Świetną alternatywą kupna takiego sprzętu, jest jego wynajem – http://kopiarki-plock.pl/ Polegając na usługach sprawdzonego najemcy, zyskuje się gwarancję najlepszych rozwiązań, wypożyczonych na dogodnych warunkach.

Firma GOMAX – wynajem, sprzedaż i serwis sprzętu biurowego

Firma GOMAX została założona w Gostyninie i na rynku sprzętu biurowego, takiego jak kserokopiarki, drukarki i inne nowoczesne rozwiązania, działa od 2008 roku. Lata doświadczenia pozwoliły firmie GOMAX zdobyć zaufanie klientów z całej Polski. Sztab doświadczonych pracowników każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług zadowoliła nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Poza sprzedażą i wynajmem, GOMAX zajmuje się również serwisem sprzętu biurowego, niezależnie od jego marki. W razie jakichkolwiek wątpliwości, firma oferuje bezpłatne porady fachowców, którzy pomogą dopasować najlepsze rozwiązania do konkretnych potrzeb, a także rozwieją ewentualne wątpliwości.

kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Korzyści związane z wynajmem kserokopiarek i drukarek firmy GOMAX

Główną zaletą związaną z wynajmem kserokopiarek i drukarek, jest zminimalizowanie kosztów, które są znacznie wyższe, w przypadku sprzedaży i kupna, tego typu rozwiązań. Proces dzierżawy z firmą GOMAX odbywa się szybko i bez żadnych komplikacji, w szczególności na terenie pobliskich miast, takich jak Płock, Sierpc, Kutno i Gostynin. Dostawa, jak i uruchomienie wraz ze wsparciem informatycznym oraz merytorycznym, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Do najważniejszych zalet wynajmu oraz dzierżawy kserokopiarek i drukarek GOMAX, zaliczyć można:

  • niskie koszty wydruku,
  • nowoczesny sprzęt,
  • wydruk wysokiej jakości,
  • niskie koszty abonamentu,
  • brak opłat za toner i inne części,
  • bezpłatny i natychmiastowy serwis,
  • sprzęt zastępczy w razie naprawy,
  • szybka i sprawdzona dostawa na terenie Płocka, Sierpc, Kutna i Gostynina.

Firma GOMAX, zlokalizowana w Gostyninie, na rynku działa od ponad 13 lat i przez cały ten czas przyświeca jej profesjonalizm w dążeniu do świadczenia jak najlepszych usług. Podjęcie współpracy z GOMAX gwarantuje najwyższej klasy usługi z zakresu wynajmu kserokopiarek i drukarek.

kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Co zyska twoja firma dzięki dzierżawie sprzętu GOMAX?

Nowoczesne przedsiębiorstwa, to przede wszystkim równie nowoczesny sprzęt. Inwestując w rozwiązania biurowe, przedsiębiorcy liczyć muszą się z tym, że dane urządzenia będą musiały posłużyć przez długie lata. Te jednak często ulegają przedawnieniu lub awariom dlatego też, by mieć pewność, że firma zawsze wyposażona będzie w najnowocześniejsze kserokopiarki i drukarki, warto zdecydować się na ich wynajem.

Firma GOMAX dostarcza najlepszy sprzęt wiodących marek, takich jak:

  • kserokopiarki Konica-Minolta, Ricoh oraz Canon,
  • drukarki HP oraz Canon.

Usługi firmy GOMAX cechują się wysokim profesjonalizmem, najemca sam zajmuje się dostawą na terenie Płocka, Sierpc, Kutna czy Gostynina, tak, by przedsiębiorcy nie musieli brać na siebie dodatkowej odpowiedzialności. Po stronie dostawcy są tez wszystkie szkolenia oraz materiały, które pomogą pracownikom firmy zapoznać się z obsługą wypożyczonego sprzętu. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w przypadku zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na współpracy z odpowiedzialnymi i wykwalifikowanymi dostawcami. Specjaliści GOMAX służą swoją pomocą na każdym etapie współpracy, dzięki czemu przedsiębiorca z żadnym problemem lub wątpliwościami nie zostanie sam.

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x