Meble przedszkolne i meble do biura

Meble przedszkolne i meble do biura

by drozdullo
meble do biur dla przedszkoli

Chcesz zakupić nowe meble dla Twojego biura, firmy, instytucji lub placówki wychowawczej? Warto zapoznać się z ofertą sklepu Stokrotka Meble. Znajdziemy w niej bardzo atrakcyjny wybór mebli. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych oraz dziecięcych, które dedykowane są przedszkolom. Dostarcza również specjalne meble apteczne.

Meble biurowe – Oferta sklepu Stokrotka Meble

Firma Stokrotka meble projektuje i dostarcza meble do biura, dostosowując się do indywidualnych wymagań klientów. Na uwagę zasługuje fakt, że dla każdego klienta meble są tutaj indywidualnie projektowane i przygotowywane. To pozwala na dostosowanie mebli do rozmiarów pomieszczenia i jego przeznaczenia. Meble produkowane seryjnie często w takich sytuacjach nie do końca się sprawdzają, nie pasują rozmiarem, nie uwzględniają indywidualnych potrzeb biura. W firmie Stokrotka Meble możliwe jest całkowite dostosowanie zarówno kolorystyki, jak i materiałów – mogą być one naturalne, kompozytowe bądź sztuczne, zawsze jednak najwyższej jakości.

meble do biur stokrotka meble meble biurowe do biur stokrotka

Meble przedszkolne

Istotną część działalności firmy Stokrotka Meble stanowią meble przedszkolne. W tej dziedzinie prezentuje ona bardzo nowatorskie spojrzenie, związane z faktem, że jej projektanci od lat współpracują z wieloma placówkami na terenie całej Polski. To sprawia, że doskonale znają oni potrzeby najmłodszych. Wybierając meble do przedszkoli, mogą skorzystać Państwo z bogatej oferty firmy, albo zlecić zaprojektowanie zestawu mebli specjalnie dla Państwa. W każdej sytuacji mogą Państwo liczyć na to, że dzięki pracownikom z wieloletnim doświadczeniem i ogromną znajomością branży, zamówione meble będą nie tylko estetyczne i trwałe, ale i przede wszystkim bardzo bezpieczne. Wysoką jakość naszych produktów dla dzieci potwierdzają certyfikaty COBRABID-BBC. Warto nadmienić, że meble przedszkolne mogą być wykorzystywane nie tylko w przedszkolach, ale i w szkołach podstawowych, w szpitalach dziecięcych, placówkach wychowawczych – wszędzie tam, gdzie są dzieci.

meble przedszkolne meble dla do przedszkoli

Place zabaw dostosowane do Twoich potrzeb

Firma Stokrotka Meble wykonuje również place zabaw na zamówienie. Są to place zabaw dostosowane w szczególności do potrzeb dzieci najmłodszych, 2-5 letnich. W przypadku tak małych dzieci kluczową kwestią jest bezpieczeństwo i wykonanie z odpowiednich dla nich, ekologicznych materiałów. Są one zabezpieczone kolorowymi lakierami przed szkodliwym działaniem opadów atmosferycznych, promieniowanie słoneczne nie sprawia, że zmieniają właściwości. Tak jak w przypadku mebli dziecięcych, place zabaw produkowane przez firmę Stokrotka Meble posiadają certyfikaty COBRABID-BBC, które gwarantują ich bezpieczeństwo.

Dane kontaktowe


Meble biurowe i meble przedszolne „Stokrotka Meble”

ul.Polkowicka 1 62-300 Września, woj.wielkopolskie
kom. +48 784 522 106
e-mail biuro@stokrotkameble.pl
www: Meble do biur i przedszkoli

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x