Wybierz się w podróż z Dwoma Półkulami

Wybierz się w podróż z Dwoma Półkulami

by drozdullo
dwie półkule, turystyka, podroze, lotniska last minute, tui biuro podróży, biuro itaka, podróże, alfa star, egzotyka, ranking biur podróży, oskar biuro podróży, hiszpania, egipt, tunezja, biuro podróży wakacje pl, last minute lotnisko, lotnisko last minute, biuro podróży triada, firmy turystyczne, itaka wczasy, popularne biura podróży w polsce, top biuro podróży, wakacje z dziećmi za granicą, wakacje szyte na miarę, podróże szyte na miarę, wakacje z dziećmi za granicą, wyjazd za granicę na własną rękę, ameryka południowa z dziećmi, wyjazd samodzielny na wakacje, podróż za granicę na własną rękę, jak samemu zorganizować podróż, ameryka łacińska z dziećmi, kolumbia, galapagos na własną rękę, kuba, argentyna, podróż poślubna na własną rękę, pomoc w zorganizowaniu podróży poślubnej

Myśląc o zagranicznych podróżach, ludzie często zwracają się do biur turystycznych. Niestety, oferowane w nich wycieczki są jedynie dla większych grup, przez co indywidualni klienci nieraz czują się pokrzywdzeni. Dla tych, którzy pragną zindywidualizowanego planu, powstały firmy takie jak Dwie Półkule, które oferują usługę pomocy w organizacji podróży, dostosowując ją do Państwa celów i wymagań.

Na czym polega usługa pomocy w organizacji podróży?

Krótko mówiąc, tym, w czym specjalizują się Dwie Półkule, jest dopracowanie planu podróży tak, by całkowicie spełniał on potrzeby klientów. Zgłaszają się do nas osoby, poszukujące indywidualnego doświadczenia w zwiedzaniu różnych części świata, zarówno tych bliższych Polsce, jak i tych egzotycznych. Naszą rolą jest, by – zgodnie z życzeniem klientów i ich zainteresowaniami – wybrać dla nich trasę tak, by w stu procentach spełnili swoje zamierzenia. Z uwagi na to, iż sami odbyliśmy wiele dalekich podróży, jesteśmy przygotowani do profesjonalnego tworzenia ich planów.

Dlaczego właśnie taka usługa?Przede wszystkim usługa pomocy w organizacji podróży daje możliwość takiego jej zaplanowania, by nie musieć dostosowywać się do osób trzecich, a przez to nie tracić czasu na rzeczy, które nas nie interesują. Ci, którzy szukają doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do klienta, nie zawiodą się, korzystając z naszych usług. Podczas gdy biura podróży zwykle oferują wycieczki w najbardziej znane miejsca, u nas mogą Państwo dowiedzieć się nie tylko o głównych atrakcjach danego kraju, ale również poznać szereg ciekawostek, dotyczących tych mniej znanych, ale równie pięknych zakątków.

Dodatkowe plusy – Posiadamy specjalną ofertę dla klientów, podróżujących z dziećmi.

Z uwagi na to, iż wielu podróżujących obawia się, że wycieczka z pociechami okaże się bardziej kłopotliwa, proponujemy rozwiązania, które pozwolą całej rodzinie cieszyć się udanymi wakacjami – w tym znowu popiera nas nasze doświadczenie, którym pragniemy się dzielić, sprawiając, by i inni pokochali podróże tak jak my i wyciągnęli z nich jak najwięcej.

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x