Elastomery, Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory

Elastomery, Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory

by drozdullo
Elastomery, Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory Elastomery termoplastyczne, Elastomery, Dozowniki, Podajniki, Silosy, Linie dozujące i podające, Granulatory, Pulweryzatory

Przemysł chemiczny bogaty jest w różnego rodzaju produkty, które służą nam na co dzień. Wszelkie farby, kleje, lakiery, przemysłowe oleje czy tworzywa sztuczne swoje zapotrzebowanie znajdują zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w szeroko rozumianym przemyśle, gdzie korzystają z nich przedsiębiorstwa (elastomery termoplastyczne).

Niemniej, aby wszelkie przedstawione wyżej produkty spełniły swoją rolę, potrzebny jest do tego odpowiedni budulec, który będzie podstawowym składnikiem ich budowy. Mowa oczywiście o polimerach, które powstają na skutek przeprowadzenia zaawansowanych reakcji polimerycznych. Możliwe jest to dzięki działalności takich firm jak MM Energy, która oferuje pomoc w przygotowaniu polimerów oraz różnego rodzaju maszyny, które posłużą nam do jego przetworzenia.

Wysokiej jakości tworzywa. Elastomery.

Na uwagę zasługują przede wszystkim oferowane elastomery termoplastyczne wyprodukowane przez firmę Allod. Są one niczym innym, jak wspomnianym tworzywem polimerycznym, występującym zarówno w postaci syntetycznej, jak i naturalnej. Dzięki swojej elastycznej konsystencji, a także zdolności do deformacji, możliwe staje się dowolne przygotowanie formy, która następnie przybierze kształt gotowego elementu. Wszelkie etapy przygotowywania produktów są nadzorowane i wspomagane przez firmę MM Energy.

Elastomery, Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory

Materiały TPE, oferowane przez przedsiębiorstwo, to specjalistyczne, ognioodporne i dielektryczne tworzywa, które są przygotowywane z myślą o konkretnych potrzebach klientów, dlatego możemy być spokojni o ich jakość. Gwarantem tego jest wytrzymałość, wysoka adhezja między innymi do tworzyw konstrukcyjnych, odporność, a także odpowiedni współczynnik kompresji.

Kompleksowe narzędzia

W ofercie firmy MM Energy znajdują się również zaawansowane maszyny przetwórcze, takie jak chociażby granulatory czy pulweryzatory niemieckiego przedsiębiorstwa Scheer. Najmocniejszą stroną wszelkich proponowanych urządzeń jest ich uniwersalność i pewność działania.

Elastomery, Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory

W przypadku granulatorów, liczyć możemy na wykorzystanie ich w ramach granulacji tworzyw sztucznych, a także masterbatchy barwiących. Wspomniana uniwersalność objawia się także w możliwościach dostosowawczych do wielkości produkcji. Zarówno granulator, jak i pulweryzator będzie charakteryzował się przede wszystkim wytrzymałością oraz sporą jakością wykonania, dzięki czemu będą nam one służyć przez wiele lat.

Szeroki katalog usług

MM Energy to także mnóstwo urządzeń pomocniczych, takich jak dozowniki firmy CT Systems. Umożliwiają one dozowanie grawimetrycznego, które może zostać zrealizowane dla wszelkich materiałów płynnych i sypkich.

Elastomery, Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory Elastomery termoplastyczne, Elastomery, Dozowniki, Podajniki, Silosy, Linie dozujące i podające, Granulatory, Pulweryzatory

Ponadto przedsiębiorstwo zapewnia również dostarczenie maszyn, które usprawnią procesy przechowywania oraz przenoszenia materiałów. Wspomnieć należy również o tym, iż MM Energy zapewnia swoim klientom specjalistyczne centrum testowe, obsługę sprzedażową, salę pokazową, części zamienne oraz pomoc w specjalistycznym projektu w środowisku CAD.

Liczyć możemy również na wspólne rozbudowywanie i doskonalenie wszelkich procesów przetwórczych. Doświadczeni i uznani specjaliści zapewniają odpowiednie doradztwo, które sprawi, iż wszelkie realizowane przez nas projekty zostaną zakończone sukcesem.

MM Energy gwarantuje współprace z szerokim sektorem przemysłowym. Wszelkie oferowane rozwiązania kierowane są zarówno do branży związanej z tworzywami sztucznymi, jak i sektora chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego, budowlanego oraz recyclingu odpadów. Za każdym razem liczyć możemy na w pełni profesjonalne i fachowe wsparcie oraz ogromną wiedzę, potrzebną do wykorzystania potencjału polimerów.


Dane kontaktowe


Elastomery termoplastyczne, 
Dozowniki, Granulatory, Pulweryzatory
MMEnergy

Płock, ul. Armii Krajowej 34/3, Polska, Europa
tel./fax. + 48 698 699 601
kom. + 48 698 699 602
mail: biuro@mmenergy.pl
www: MM Energy – Elastomery termoplastyczne

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x