Wynajem agregatów prądotwórczych FOGO

Wynajem agregatów prądotwórczych FOGO

by drozdullo

Prąd elektryczny to jedna z najczęściej wykorzystywanych dzisiaj form energii. Wiele maszyn czy urządzeń posiada silniki elektryczne, które bez prądu po prostu nie będą działały. Prąd potrzebny jest także w tych miejscach, do których nie dochodzi linia energetyczna. Wiedzą o tym w szczególności organizatorzy imprez i wydarzeń w plenerze oraz przede wszystkim budowlańcy, którzy bardzo często potrzebują źródła prądu na placu budowy. Aby zapewnić odpowiednią porcję energii elektrycznej, należy wypożyczyć adekwatny do zapotrzebowania agregat prądotwórczy. Wynajem agregatów prądotwórczych.

wynajem agregatów prądotwórczych, wypożyczalnia agregatów budowlanych, wynajem agregatów, wypożyczalnia agregatów,

Budowa generatora prądu – Wynajem agregatów prądotwórczych

Agregat prądotwórczy składa się z silnika spalinowego (silnik benzynowy dwusuwowy w przypadku agregatów przenośnych niedużej mocy lub silnik o zapłonie samoczynnym w przypadku agregatów o większej mocy), prądnicy, która wytwarza prąd elektryczny, rozdzielnicy elektrycznej oraz wielu innych, niedużych elementów i podzespołów, które pełnią funkcje pomocnicze i kontrolne.

Zasada działania

Małe agregaty prądotwórcze zamieniają energię benzyny na energię elektryczną w czasie procesu spalania. Paliwo zasila silnik, który przekazuje moc na wałek napędowy prądnicy. Ta, wprawiona w ruch obrotowy wytwarza energię elektryczną.

Większe agregaty działają podobnie, tylko zamiast benzyny, w komorze spalania utleniany jest olej napędowy.

Podział agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze można klasyfikować według wielu kryteriów. Jednym z nich jest sposób umocowania. Mogą być mocowane trwale lub przenośnie. Zazwyczaj jest tak, że agregaty przenośne charakteryzują się mniejszymi mocami i mniejszymi wymiarami, chociaż nie jest to regułą.

Agregaty można podzielić również ze względu na sposób sterowania. Według tego kryterium wyróżnić można agregaty sterowanie ręcznie i automatyczne.

wynajem agregatów prądotwórczych, wypożyczalnia agregatów budowlanych, wynajem agregatów, wypożyczalnia agregatów, wynajem agregatów prądotwórczych, wypożyczalnia agregatów budowlanych, wynajem agregatów, wypożyczalnia agregatów,

Agregaty prądotwórcze przeznaczone dla budowlańców

Firmy budowlane potrzebują agregaty o różnych wielkościach. Generator prądu o mocy około 40 kW wystarczy z zapasem do zasilenia małego lub średniego placu budowy. Agregaty budowlane posiadają najczęściej kilka gniazd 230 V i kilka gniazd 400 V, które służą do zasilenia maszyn o większym zapotrzebowaniu mocy, przystosowanych do prądu trójfazowego o napięciu 400 V. Wynajmując takie urządzenie, można zasilić wszystkie elektryczne maszyny na placu budowy.

Na duże place budowy najlepszym rozwiązaniem będą agregaty prądotwórcze o dużych mocach. W zależności od zapotrzebowania, oczekiwania firm budowlanych spełnić mogą generatory o mocach od 80 do 400 kW.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców budowlanych jest wynajem agregatu. Ponieważ na niektórych budowach istnieje możliwość podłączenia się do sieci energetycznej, zakup potężnego agregatu po prostu nie będzie się opłacał z ekonomicznego punktu widzenia. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wtedy wynajem agregatów.

Plusy takiego rozwiązania

Decydując się na wynajem agregatu prądotwórczego, nie tylko oszczędza się pieniądze, które należałoby zapłacić podczas jego zakupu, lecz także pozbywa się wielu dodatkowych obowiązków. Jednym z nich są przeglądy, naprawy i konserwacja sprzętu. W tej sytuacji spoczywa ona na właścicielu, a nie na kliencie, który decyduje się na wypożyczenie.

wynajem agregatów prądotwórczych, wypożyczalnia agregatów budowlanych, wynajem agregatów, wypożyczalnia agregatów,

Wypożyczalnia agregatów budowlanych

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem maszyn i agregatów prądotwórczych przeznaczonych do użytku na placach budów oraz podczas imprez masowych. Oprócz wypożyczenia sprzętu, oferujemy także pomoc w jego uruchomieniu oraz niezbędną obsługę techniczną. W ofercie wynajmu posiadamy głównie agregaty budowlane o dużych mocach – od 40 kW do 400 kW.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby prywatne. Przy dłuższych czasach wynajmu, oferujemy specjalne ceny.


Dane kontaktowe


Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych FOGO

09-410 Płock
kom. +48 505 981 868
mail: kujawalebara@wp.pl
www: Wynajem agregatów prądotwórczych FOGO

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x