Noclegi Płock, tanie. Dobry nocleg, za małą kasę!

Noclegi Płock, tanie. Dobry nocleg, za małą kasę!

by drozdullo
tani nocleg w płocku

Płock – miasto możliwości. Miasto, w którym honorowymi obywatelami są Józef Piłsudski i Wacław Lechman, miasto, które jest historyczną stolicą Mazowsza czy pozostaje siedzibą władz Kościoła Starokatolickiego Mariawitów – dla wielu kojarzony głównie z Petrochemią Płocką. Dzisiaj jest to jednak miasto wielu możliwości związanych nie tylko ze zdobywaniem wykształcenia, dobrym miejscem pracy ale przede wszystkim również możliwości turystycznych. Noclegi Płock. Co przyciąga do Płocka i jego okolic turystów? Pomimo tego, że obecna populacja mieszkańców w Płocku wynosi niespełna 130 tysięcy osób, to początki miasta sięgają IX wieku. Co prawda prawa miejskie Płock uzyskał dopiero w 1237 roku, to jednak do dzisiaj możemy podziwiać obiekty sprzed tego okresu.

Co przyciąga turystów? Noclegi Płock, tanie. Dobry nocleg, za małą kasę!

Już na samym początku można tutaj wskazać między innymi Bazylikę katedralną (wzniesioną w 1144 r.) czy Zamek książęcy z XIV wieku oraz Świątynię Miłosierdzia i Miłości będącą katedrą mariawicką. Wbrew jednak pozorom zabytki architektoniczne nie są celem samym w sobie wielu turystów i są one oglądane niejako przy okazji samego pobytu w Płocku, który kusi chociażby swoim amfiteatrem, na którym urządzane są znane w całym kraju Polskie Noce Kabaretowe czy
Stary Rynek z Ulicą Tumską – usytuowane właśnie tam puby, kawiarenki i restauracje przyciągają niemal przez całą dobę sprawiając, że Płock nie przestaje żyć!

Płock – gdzie spać – tanio i wygodnie?

Pomimo tego, że Płock jest miastem coraz bardziej nastawionym na turystów i niemal na każdym kroku stara się na nich otwierać, to nie uświadczymy tutaj żadnej zorganizowanej i spójnej bazy noclegowej. Na tym tle bez wątpienia wyróżnia się Pensjonat Noclegolandia (http://noclegolandia.eu/). Co jest w nim takiego niezwykłego, że niemal każdy, kto w nim nocował, chce do niego powrócić?

noclegi płock, tanie noclegi, płock noclegnoclegi płock, tanie noclegi, płock noclegnoclegi płock, tanie noclegi, płock nocleg

Zacząć można od lokalizacji – 100 metrów od pensjonatu znajdują się przystanki głównych linii autobusowych, co daje zarazem możliwość szybkiego dojazdu do centrum i na własnej skórze spróbowania „płockiego nocnego życia towarzyskiego”, a zarazem dzięki lokalizacji delikatnie na uboczu – odpoczęcia w ciszy i spokoju.

Noclegolandia – noclegi Płock – jak w domu?

Wbrew jednak pozorom Noclegolandia jest niewielkim pensjonatem, w którym każdy poczuje się jak w domu – jest tutaj zaledwie 5 pokoi które mogą stanowić bazę noclegową dla 19 osób. Przestronne pokoje z w pełni wyposażoną kuchnią, pokój dzienny do wspólnego użytku oraz właściciel, który nastawiony jest nie na zysk, jak ma to bardzo często miejsce, a na zadowolenie osób nocujących w pensjonacie – wszystko to sprawia, że Noclegolandia to nie tylko tanie noclegi (w chwili pisania tego artykułu były to najtańsze noclegi w Płocku!), ale przede wszystkim noclegi warte polecenia!

Nocleg dla zmotoryzowanych?
Noclegolandia, zwana potoczne jako „Płock Nocleg” nastawiona jest nie tylko na turystów chcących zobaczyć sam Płock, ale również jego okolice – sprzyjają temu garaż oraz darmowe miejsca parkingowe. Jeżeli dodamy do tego możliwość skorzystania z ogrodu i wieczornego odpoczynku przy rozpalonym grillu to otrzymamy jedno z najlepszych miejsc noclegowych.

noclegi płock, tanie noclegi, płock nocleg

Podsumowując, Płock jest nie tylko miastem wielkiego przemysłu, ale coraz częściej postrzegany jest również jako miasto, w którym warto spędzić przynajmniej jeden weekend – nie będzie to co prawda czas wystarczający na poznanie wszystkich zakamarków miasta i jego okolic, ale z całą pewnością, przy dobrym noclegu w Noclegolandii, będzie to dobrze wspominany weekend z całą masą pozytywnych emocji i wspomnień!


Dane kontaktowe


Tanie noclegi w Płocku

ul.Jana Wilczyńskiego 8, 09-410 Płock
kom. + 48 530 919 180 – Bartosz
mail: biuro@noclegolandia.eu
www: Tanie noclegi Płock – NOCLEGOLANDIA

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x