Sfałszowana umowa? Podpis? Grafolog pomoże!

Sfałszowana umowa? Podpis? Grafolog pomoże!

by drozdullo
biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz

O tym, czy da się sfałszować podpis, czyli wszystko o magii pisania

Na przestrzeni wieków, było wielu śmiałków, którzy za wszelką cenę chcieli podrobić czyjś podpis czy parafkę. O ile, do pewnego momentu, wystarczyło trochę „podszlifować” swoje graficzne zdolności, by niebawem dobrze imitować czyjś podpis, o tyle, później mnisi, wpadli na to, że wystarczy wziąć lupkę, podglądnąć to i tamto, by zauważyć, że każde pismo ma swoje cechy specjalne i są one właściwie, niepodrabialne. Mało tego, udało się dostrzec zależność między dominantami osobowościowymi, a cechami specyficznymi pisma. Stąd właśnie, wziął się pogląd na to, że nasze pismo to zapiski z całego życia, nasze wspomnienia, zdobyta wiedza, umiejętności, temperament, które kierowane przez również specyficznie zbudowaną dłoń, rysują takie, a nie inne wzory. Dzięki szczególnym znakom piśmiennym, możliwe staje się odróżnienie oryginału od falsyfikatu. Współcześnie, takimi sprawami zajmuje się grafolog. Jest to osoba, która używając szeregu linijek, cyrkli i matematycznych wzorów, potrafi wskazać różnice w znakach stawianych przez poszczególne osoby. Nawet, jeśli, fałszywka na pierwszy rzut oka, wygląda identycznie jak oryginał, biegły sądowy grafolog, idealnie wskaże wszystkie różnice. To już jest naukowo potwierdzone, że nie ma świecie dwóch osób, które mają identyczne proporcje dłoni, taki sam charakter i pod takim samym kątem trzymają w ręce długopis. Ekspertyzy grafologiczne z łatwością dociekną prawdy. Teraz już wiesz, dlaczego dobry grafolog, cennik opiera na podstawie  dokumentu, który ma zostać poddany analizie. biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog,    Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz

Dlaczego ludzie podrabiają podpisy? Co mogę zrobić, jeśli, padnę ofiarą oszustwa?

Ludzie zmieniają, a właściwie usilnie próbują zmienić swój charakter pisma, wtedy, gdy tworzą pewne treści i nie chcą, by ktokolwiek wiedział, kto jest ich autorem. Ekspertyzy grafologiczne bardzo często dotyczą anonimowych listów z pogróżkami, testamentów, jeśli, któraś ze stron, podejrzewa oszustwo, a także umów bankowych. Grafolog to Twój sprzymierzeniec, przyjaciel!

  • Anonimowe listy z groźbami – osoby, które piszą takowe treści, bardzo często są po prostu chore, albo z jakiegoś powodu narodziła się w nich niechęć  nienawiść / zazdrość do ofiary. By, dowiedzieć się, kto jest ich twórcą i dlaczego się tak zachowuje, konieczne jest zbadanie pisma i stworzenie portretu psychologicznego autora. Potem, postępowanie już nie będzie trudne. Pamiętaj, że chodzi tu głównie o Twoje bezpieczeństwo i Twojej rodziny. Nigdy nie wiesz, co tkwi w głowie osoby chorej.
  • Badanie umów – możliwe jest sfałszowanie umowy, zwłaszcza jeśli, chodzi o umowy z parabankiem. Zawieranie takich porozumień jest bardzo proste, bo kredyt dostaje się od ręki, zaś odsetki są na ogół bardzo wysokie, a aby, otrzymać kredyt, wystarczy mieć przy sobie wyłącznie dowód, który bardzo często gubimy, zostawiamy, udostępniamy osobom niepowołanym. Grafolog w tej sytuacji, dogłębnie zbada pismo i wystawi opinię, która jest niepodważalna. Ważne jednak, by udać się do specjalisty, który miał okazję współpracować z policją kryminalną i uzyskać dzięki temu, wpis na listę sądową grafologów. Biegły sądowy grafolog to osoba najwyższego zaufania w państwie, tak samo, jak policjant czy sędzia. Wydaje ekspertyzy grafologiczne, które mogą być w sądzie niezbitym dowodem.
  • Badanie testamentów – dobrze wiemy, że z rodziną lepiej w interesy nie wchodzić. Jak to się ma do testamentów? – Zazdrośni krewni, mogą zapragnąć zagarnąć dla siebie rodzinny majątek. Jeśli, podejrzewasz, oszustwo, działaj! Nie pozwól, by rodzinne dobro, zostało sprzeniewierzone! Dom, działka, to nie tylko mury, to przede wszystkim sentymenty, wspomnienia, błogość, sielanka! Rozumiemy, że może Ci być ich żal! Taka wartość, powinna spoczywać w rękach osoby kompetentnej, która będzie pielęgnować uzyskany majątek i dostała go w prezencie od bliskich! Biegły grafolog zbada testament i wystawi stosowny dokument dotyczący jego prawdziwości.
  • Weryfikacja opinii innego biegłego – wiedz, że masz prawo, skontrolować słuszność opinii wydanej przez innego biegłego. Jeśli, masz wątpliwości, co do stosowności jego decyzji, zachęcam do weryfikacji.

Sztuka grafologii – czy warto inwestować w dobrego grafologa?

Wiedz, że biegły grafolog nie jest zwykłym psychologiem, ale osobą o wybitnych zdolnościach analizowania, oceniania i liczenia. Wbrew pozorom, w grafologii jest bardzo dużo matematyki, skomplikowanych obliczeń, a żeby nie było łatwo, wszystko tworzone jest w oparciu o liczne pomiary, wykonywane przy pomocy wielu narzędzi. Grafolog, cennik tworzy w oparciu o swoje osiągnięcia. Jeśli, jest wpisany na listę biegłych sądowych, jego możliwości są ogromne. Taka osoba, może opiniować w sądzie, co niebywale może decydować o Twoich losach. Grafolog jest czasami wzywany na rozprawę sądową, gdzie musi zaopiniować swoje badania. Zeznawać w sądzie, może jednak, jedynie biegły sądowy grafolog, który z uwagi na to, że współpracuje z organami państwowymi i policją kryminalną oraz wielokrotnie pomógł rozwikłać trudne sprawy, został wpisany na listę biegłych sądowych, która dostępna jest w ponad 30 okręgowych sądach.

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x