Drony Płock filmowanie z powietrza

Drony Płock filmowanie z powietrza

by drozdullo
drony płock filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza i drony w Płocku

Każdy, kto chce filmować, na pewno spotkał się z problemem, jakim jest filmowanie z powietrza płock. Nie każdy niestety może sobie pozwolić na własny helikopter czy samolot. Wypożyczenie takiego sprzętu także jest kosztowne, a ponadto nie wszyscy mogą mieć licencję na kierowanie takim pojazdem. Jak więc wykonać ujęcia z powietrza?

drony filmowanie z powietrza płock
Z pomocą przychodzą małe kamery i niewielkie latające maszyny. Quadrocoptery to prawdziwa szansa dla każdego z miłośników filmowania. Są to zwykle najtańsze latające i sterowane zdalnie maszyny. Niektórzy zamiast kupować decydują się na złożenie ich własnoręcznie, jednak nie należy się oszukiwać – bez doświadczenia nie da się tego zrobić. Można za to wiele stracić, ponieważ same części zazwyczaj również nie są wcale tanie.

Najlepiej zdecydować się na gotowe drony płock. Posiadają one zazwyczaj możliwość sterowania z pilota, a w przypadku droższych modeli można to robić także smartfonem z odpowiednią aplikacją. Do quadrocoptera należ także dostosować małą kamerę. Można zdecydować się na niewielką sportową lub zastosować jeszcze mniejszą płytkową. Jakość filmu zależy nie tylko od kamery, ale także od możliwości drona, pogody i umiejętności kierującego. Obecnie nawet niektóre quadrocoptery posiadają możliwość „efektów specjalnych”. Maszyna może wykonywać w powietrzu różne „ewolucje” dzięki którym film stanie się dużo bardziej interesujący. Do jednych z ważniejszych, pożądanych i zazwyczaj dostępnych jest możliwość zawisania w powietrzu, tak jak w przypadku prawdziwych helikopterów.

Należy pamiętać zawsze o cenie urządzenia. Warto by miało ono swoisty system bezpieczeństwa – na przykład powrót do miejsca startu, gdy kończą się baterie lub kiedy pogoda zaczyna się robić nieciekawa. Brak takiego systemu to duże ryzyko – możemy już nigdy nie zobaczyć urządzenia lub zbierać połamane części. Warto także nie decydować się na filmowanie podczas bardzo złej pogody. Kolejną istotną rzeczą związaną z zabezpieczeniami jest przenoszenie i przechowywanie drona. Zwykłe pudełko, zwłaszcza w przypadku droższych urządzeń, nie jest odpowiednie. Niekiedy droższe drony są sprzedawane w specjalnych walizkach. Jeśli takiej nie mamy, to warto ją kupić, by nie ryzykować niepotrzebnie połamaniem śmigieł.

Filmowanie z powietrza może sprawić wiele frajdy, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które w tym pomoże, bez konieczności ponoszenia tak dużych kosztów jak zakup samolotu. Latanie dronem, choć nie może ona zabrać na pokład pasażera, również daje wiele radości i satysfakcji, szczególnie z nakręcenia wyjątkowego filmu.


Dane kontaktowe


Podniebni.pl – drony i filmowanie z powietrza w Płocku i nie tylko!

Płock, Warszawa, Polska
Karol Werębski – 668 097 705
Bartłomiej Wasiak – 512 625 355
mail: biuro@podniebni.pl
www: podniebni.pl — drony Płock

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Filmowanie z powietrza płock może dać naprawdę wiele przyjemności. Dotychczas było to możliwe jedyne za pomocą prawdziwego samolotu lub helikoptera. Teraz jednak – wraz ze wzrostem rozwoju technologii i dostępności małych kamer można zacząć spełniać swoje marzenie o locie. Wystarczy jedynie niezbyt duża (w porównaniu do prawdziwego samolotu) maszyna. […]

[…] zarobkiem z tego tytułu? Z całą pewnością perspektywy są obiecujące, gdyż popyt na filmowanie z powietrza płock rośnie z każdym miesiącem. Potencjalnych nabywców takiej usługi znalazło by się na pewno […]

[…] takie urządzenia. Ludzie wykorzystują najczęściej możliwość dronów, jaką jest filmowanie z powietrza płock. Ci, którzy są amatorami, filmują zazwyczaj najbliższe sobie okolice np. miasta, w których […]

3
0
Would love your thoughts, please comment.x